Gustav catering

Gustav catering
Võru tn 55F, Tartu
Telefon: (+372) 5660 7727
E-post:
  catering@gustav.ee
Koduleht: https://gustav.ee/gustav-catering/
Facebook: https://www.facebook.com/gustavcatering/

Tippkokk Joel Ostrati pikaajalisest kogemusest Maitseelamused Cateringis on tänaseks saanud alguse Gustav Catering. Kuigi nimi on uus, siis võid endiselt kindel olla, et iga meie koostööna sündinud üritus saab olema meeldejääv. Sündmus, mis lähtub Sinu soovidest. Sündmus, mille iga detail on läbimõeldud ning mida jäävad saatma vaid parimad maitseelamused.
Catering-teenuse juurde kuuluvad nii sõbralikud teenindajad, Gustavi tuntud kvaliteedis magusad ja soolased hõrgutised ning kogu vajalik nende serveerimiseks. Kuna keegi meist ei peaks leppima keskpärasusega, kuuluvad meie cateringi-tiimi tõelised oma ala spetsialistid, kes aitavad leida Sinu lennukate ideedega sobivad esinejad, ruumid ning tehnika.
Oleme korraldanud nii sünnipäevasid, katsikuid, lõpupidusid, pulmi,
firmapidusid, galaõhtuid kui ka üritusi vabas õhus – pole pidu, millega
Gustav Catering hakkama ei saaks! Iga sündmus on eriline ja väärib, et seda nii ka koheldaks, mispärast on meie moto pakkuda alati midagi uut. Tule ja räägime sinu lennukatest ideedest ning viime need täide!
Meeldejäävad hetked töökollektiivi, sõpruskonna või pere seas saavad teoks Gustavi Köögiakadeemias. Meie kogenud kokkade juhendamisel võib igaühest üheks õhtuks tippkokk saada – kirjuta meile oma mõttest ning viime koos läbi toredaid üritusi ja koolitusi, mida saadab restoranitasemel toit.